Projekt bez tytułu666
Andrzej Boroń Trener
Jestem absolwentem AWF Kraków na kierunku Wychowanie Fizyczne. Na uczelni ukończyłem kurs instruktorski z gimnastyki sportowej (rekreacja). Moje hobby to słuchanie muzyki.
Projekt bez 22222
Patrycja Panasiuk Trener
Studentka zarządzania w sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studia I-stopnia-aktywność fizyczna ukończyła w Lublinie. Swoją przygodę ze sportem zaczęła od akrobatyki sportowej, którą trenowała przez parę lat. Pracowała jako wychowawca na obozach i półkoloniach oraz w parkach trampolin jako instruktor. Interesuje się fotografią, sportem siłowym oraz jeździectwem. Jest czynną zawodniczką trójboju sportowego. Praca z dziećmi daje jej dużo energii i radości.
2
Kacper Czaniecki Trener
Ukończył studia licencjackie na AWF w Krakowie oraz kurs instrurkrtora gimnastyki sportowej. Od 3 lat prowadzi zajecia z akrobatyki, zarówno grupy podstawowe jak i zaawansowane. Pracował również w parku trampolin
1
Franciszka Kierc-Franik Trener
Tancerka, choreograf, pedagog i instruktor fitness. Wieloletnia solistka Bałtyckiego Teatru Tańca, laureatka m.in. nagrody im.Jana Kiepury dla najlepszej tancerki 2009. Z tańcem związana od maleńkości, więc chętnie zaraża pasją najmłodszych. Poza tańcem kocha konie i podróże a nabardziej obie te rzeczy na raz.