Podsumowanie 2019

Podsumowanie 2019

Powiedzieć, że w 2019 r. w Hulahoposach dużo się działo to jakby nic nie powiedzieć. Za nami oto bowiem 12 miesięcy po brzegi wypełnionych atrakcjami, ćwiczeniami, warsztatami, nowościami i niespodziankami. Regularnie zapraszaliśmy Was do udziału w naszych zajęciach. Obok tych lubianych i dobrze znanych, mogliście uczestniczyć także i starannie przygotowanych nowościach. Po to, aby nikt z Was nie nudził się z nami ani przez chwilę, ani przez momencik.

Niezmiennie wielką popularnością cieszy się wśród Was gimnastyka akrobatyczna oraz gimnastyka artystyczna. Przy takiej liczbie uczestników jesteśmy pewni, że już niebawem jakaś zawodniczka ćwicząca w Hulahopsach przywiezie medal z olimpiady.

Bardzo nas cieszy, gdy o Hulahopsach słychać także na zewnątrz. W tym roku 2 nasze baletowe grupy dały cudowny występ podczas Festiwalu Tańca na Rynku Podgórskim. To także potwierdzenie, że nasze artystyczne zajęcia przynoszą dobre rezultaty!

Stałym punktem w naszym kalendarzu są oczywiście półkolonie. W tym roku zorganizowaliśmy 5 tematycznych turnusów, podczas których nasi uczestnicy bawili się wybornie.

Nowością, która z miejsca podbiła serca młodych projektantów jest Lego WeDo 1.0. To właśnie tam konstruujemy pomysłowe modele z klocków Lego.

Regularnie organizujemy okolicznościowe imprezy. Warto wspomnieć tu o Halloween, która okazała się tegorocznym hitem, przyciągając całe tłumy dzieciaków spragnionych drrrrreszczyku emocji. Równie wielkie szaleństwo wywołała piernikowa niedziela – mieliśmy wrażenie, że całe Dziekanowice oraz okolice chcą piec pierniczki właśnie z Hulahopsami!

Podsumowując cały rok 2019, nie należy zapominać o urodzinach, które organizujemy dla dzieciaków. Każda taka impreza to dla nas wielki powód do dumy, że ktoś zdecydował się nam powierzyć tak odpowiedzialne zadanie, jakim jest przeprowadzenie urodzin swojej pociechy.

A jaki będzie rok 2020? Szczerze mówiąc – nie możemy się już go doczekać. Głowy mamy pełne od nowych pomysłów, a jeszcze więcej jest w nas świeżej energii.