Lipcowe plany

Lipcowe plany

Pierwszy pełen wakacyjny miesiąc – a u nas pełno wakacyjnych atrakcji. Wpadajcie z dzieciakami do Hulahopsów w Dziekanowicach!

Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was i dla Waszych pociech.

Niezapomniane półkolonie

Tym, którzy nie wyjeżdżają na wakacje lub nie mają z kim zostawić swoich dzieci przez czas wakacji, proponujemy nasze lipcowe półkolonie. Odwiedzą nas Indianie, by pokazać dzieciom, jak wygląda życie na prerii. Wspólnie wykonamy indiańskie ozdoby, zbudujemy indiańskie miasteczko i poznamy zwyczaje tych szczepów. Atrakcją będzie polowanie na bizona oraz prawdziwe ognisko.

Więcej o indiańskich półkoloniach dowiecie się tutaj.

Drugą propozycją półkolonii organizowanych przez nasz klub w Dziekanowicach jest Ekoprzygoda. To obecnie najmodniejszy i najgorętszy temat: jak codziennymi zachowaniami dbać o środowisko? Poprzez zabawę nauczymy dzieci idei upcyklingu, pokażemy drugie życie przedmiotów, wyjaśnimy ideę „swap”, a przede wszystkim Twoje dziecko zobaczy przepiękną małopolską przyrodę.

Tutaj przeczytacie jeszcze więcej o ekoprzygodzie w Hulahopsach.

Stałą częścią każdych z półkolonii będą zajęcia na sali gimnastycznej, prowadzone przez naszych doświadczonych oraz uśmiechniętych instruktorów.

Muzyka rozwija

Takich zajęć u nas jeszcze nie było. Odbędą się u nas pokazowe ćwiczenia Pomelody. W trakcie nich mali uczestnicy (od 0 do 6 lat) będą poznawać instrumenty, rozpoznawać wydawane przez nie dźwięki oraz świetnie się bawić przy muzycznych taktach. Pomelody to znakomity przykład na to, jak z wykorzystaniem wesołych nut można rozwijać dziecięcą kreatywność.

Zachęcamy do udziału – zwłaszcza, że są to zajęcia darmowe. Tutaj przeczytacie więcej o Pomelody.

Wszystkie nasze wydarzenia znajdziecie na naszym Facebooku – do którego odwiedzin Was gorąco zapraszamy.