Lipcowa Eko-przygoda za nami!

Lipcowa Eko-przygoda za nami!

Zakończyliśmy pierwszą odsłonę półkolonii „Eko-przygoda”. Przez pięć ostatnich dni nasza hulahopsowa sala była wypełniona radosnymi okrzykami i głośnymi westchnieniami zdziwienia.

Nic dziwnego – program lipcowych zajęć codziennie odkrywał przed małymi milusińskimi kolejne tajemnice recyklingu i uczył ich, jak można zostać najlepszym przyjacielem przyrody.

Wspólnie z dziećmi uczestniczącymi w naszych półkoloniach „Eko-przygoda” robiliśmy fantastyczne wieszaki na klucze, stworzyliśmy całe zastępy przesympatycznych robaków z nakrętek od butelek i wreszcie każdy z małych przyrodników wrócił do domu z własnym zielnikiem.

Codziennie organizowaliśmy też zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, a jednego dnia zabraliśmy maluchy do kina na „Króla Lwa”!

Co prawda, lipcowa edycja już się zakończyła, ale przed nami jeszcze dwie sierpniowe odsłony: najpierw „Indiańskie lato”, a później właśnie „Eko-przygoda”.

Zapisujcie swoje dzieci i pomóżcie im przeżyć drugą część wakacji jak najlepiej, jak najprzyjemniej, jak najkorzystniej.