Grudniowe atrakcje

Grudniowe atrakcje

Na ostatni miesiąc roku przygotowaliśmy atrakcję pierwszej jakości. Będzie się u nas tyle działo, że głowa mała! Zobaczcie sami wykaz naszych grudniowych warsztatów. Rezerwujcie czas w kalendarzach i zapisujcie się na zajęcia z Hulą i Hopsem.

7 grudnia w sobotę organizujemy aż dwa radosne wydarzenia. O 11.00 startujemy z warsztatami ceramicznymi „Prezenty bożonarodzeniowe”. Razem z dziećmi będziecie mogli wykonać oryginalne podarunki z ceramiki. O 11.30 rozpocznie się „Zabawa mikołajkowa”. Tematem przewodnim będzie rozhulany sport. Szykujemy dla Was zimowe gry i zabawy sportowe, rzuty śnieżkami, wesołe mikołajkowe tańce oraz całą masę zajęć, które pozwolą Wam poczuć świąteczną atmosferę.

8 grudnia, czyli w niedzielę, punktualnie o 10.00 rozgrzejemy piece, by rozpocząć „Pierniczkowe wypieki”. To kulinarne warsztaty dla Waszych pociech. Hulahopsową siedzibę wypełni charakterystyczny korzenny aromat, a brzuszki dzieciaków zapewne szybko wypełnią się pysznymi łakociami.

Tego samego dnia, tyle że o 11.30 Hula i Hops zaproszą Was do tworzenia chatek z piernika. Będzie można wyczarować z lukru malutkie okienka, drzwi i daszki z kominkami, które ozdobią piernikową chatkę. Taka słodka ozdoba będzie rewelacyjnie prezentować się na świątecznym stole lub pod choinką.

A 20 grudnia o 17.30, czyli tuż-tuż przed Wigilią, zaprosimy Was na stolarskie warsztaty „Szopka bożonarodzeniowa”. Wasze dzieciaki będą konstruować drewnianą stajenkę betlejemską. Nasze zajęcia to dobra okazja, by dzieci jeszcze lepiej poczuły magię świąt, zrozumiały bożonarodzeniową tradycję i mocniej zaangażowały się w przygotowania do grudniowych wydarzeń.

Na wszystkie zajęcia trwają już zapisy. Wybierajcie to, co najbardziej Wam odpowiada i zaglądajcie do Hulahopsów. Z nami grudzień minie Wam i kreatywnie, i radośnie, i świątecznie.

Do zobaczenia