„Akademia Filmowca” prosto z Hollywood

„Akademia Filmowca” prosto z Hollywood

Czy Wasze dziecko wykazuje filmowy talent? Czy córka lub syn woleliby kręcić filmy zamiast je tylko oglądać? A może Wasza pociecha jest zafascynowana ruchomymi obrazkami?

W styczniu w Hulahopsach startujemy z nowym cyklem „Akademia Filmowca”. To 10 spotkań, podczas których dzieciaki będą pracować nad scenariuszem, rekwizytami, scenografią oraz dialogami. Słowem – zajmą się każdym elementem, bez którego żaden film się nie obejdzie. Młodzi twórcy będą pracować z tabletami i prostym w obsłudze, intuicyjnym oprogramowaniu.

Efektem końcowym Akademii będzie oczywiście autorski film, stworzony przez Wasze dziecko. Nakręcone sceny zostaną zmontowane, a premiera tak powstałego dzieła będzie miała miejsce podczas „Przeglądu twórczości uczniowskiej”.

Takich warsztatów w Hulahopsach jeszcze nie mieliśmy. Po raz pierwszy zapraszamy młodych ludzi do świata filmu. Chcemy w Hulahopsach stworzyć nową przestrzeń na realizację ambicji Waszych dzieci. „Akademia Filmowca” to jednocześnie realizacja przyświecającej nam misji, czyli umożliwianiu dzieciakom oraz młodzieży spędzania wolnego czasu w kreatywny, rozwijający sposób.

Zajęcia rodem z Hollywood poprowadzą kreatywni eksperci z Krainy Twórczości. Koszt uczestnictwa dla jednego dziecka to 400 zł. Spotkania będą odbywać się w każdy czwartek o 18.00. Zaczynamy już 2 stycznia!