W to mi graj!

Przez ten jeden dzień w Hulahopsach rządzić będą muzyka, rytm, instrumenty, a przygrywać będą im pogodne dźwięki. A to wszystko za sprawą pokazowych zajęć Pomelody, które odbędą się 11 lipca.

To nasza propozycja dla dzieci do 6. roku życia. Korzystając z przyjaznych metod, chcemy zaprosić je do świata nut, melodii oraz piosenek. Posłużą do tego aktywizujące zajęcia oparte o materiały międzynarodowego programu umuzykalniającego Pomelody. To gwarancja nie tylko powodzenia, ale i tego, że ten czas spędzony w dziekanowickiej sali Hulahopsów będą zarówno dla malucha, jak i dla jego opiekuna czasem wartym zapamiętania.

Co słychać na spotkaniu?

Lipcowe spotkanie z Pomelody w Hulahopsach zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek w języku angielskim, zabawa z rekwizytami oraz gra na instrumentach muzycznych. Głównymi uczestnikami będą oczywiście dzieci, ale w zajęcia zaangażowani będą również rodzice. A to dlatego, że program obejmuje również instruowanie rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci w warunkach domowych.

Czyli mówiąc krótko – dowiecie się, jak skutecznie rozwijać muzyczne umiejętności swoich maluchów oraz jak w przyjazny sposób zwiększać ich zainteresowanie dźwiękami oraz instrumentami.

Tego jeszcze nie grali

Unikalną wartością Pomelody jest świetne połączenie radosnej zabawy i wartościowej muzyki. To również okazja, by wzmocnić więzi między nami a maluchem – nie tylko podczas zajęć, ale i poza nimi. Damy Wam praktyczne wskazówki, jak razem ćwiczyć w domu i angażować do współpracy córkę albo syna.

Z zajęć Pomelody organizowanych w Hulahopsach wyjdziecie bogatsi nie tylko o nowe umiejętności, ale również o świetnie opracowane materiały. Dzięki nim zabawa muzyką w łatwy sposób może zostać przeniesiona do Waszego domu.

Zajęcia przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku 0-6 lat. Zajęcia pokazowe są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. kom. 790 244 445, poprzez wiadomość wysłaną na adres biuro@hulahopsy.pl bądź na naszym facebookowym fan page’u.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.