Oferta dla firm

W ofercie Hulahopsów mamy szereg propozycji dla firm i instytucji takich jak przedszkola, stowarzyszenia, kluby dziecięce czy inne. Nasza bogata infrastruktura oraz profesjonalne zaplecze pozwala zorganizować dowolną imprezę dla grupy liczącej do 60 osób. Plan oraz budżet każdego takiego wydarzenia opracowujemy indywidualnie.

 

Mieścimy się obok stacji kolejowej Kraków Batowice. Sąsiadujemy z Osiedlem Piastów. Dojazd do Dziekanowic nie wiąże się ze staniem w korkach, typowym dla zatłoczonego centrum miasta. W 9 minut dostaniesz się do nas z Rynku w Bibicach, a także z takich osiedli jak Oświecenia, Tysiąclecia, Złotego Wieku, Reduta i Zaczarowanej Dorożki w Krakowie. Zaledwie 12 minut zajmie podróż do Hulahopsów z Placu Centralnego w Nowej Hucie, a tylko 2 minuty więcej – z centrum Zielonek i Michałowic. Do budynku stanowiącego siedzibę Hulahopsów przylega wygodny, bezpłatny parking.

Oto co proponujemy:

TEMATYCZNE IMPREZY ZAMKNIĘTE

W Hulahopsach z przyjemnością zorganizujemy dla Was zamknięte imprezy okolicznościowe. Mogą to być imprezy wyłącznie dla dzieci lub dla dzieci i opiekunów.

Przykładowa tematyka takich imprez to: Mikołajki, warsztaty z wypieku pierników świątecznych lub tworzenia ozdób świątecznych, Halloween, czy feta z okazji Dnia Dziecka. Szczegółowy scenariusz ustalimy indywidualnie tak, aby by jak najlepiej dostosować go Waszych wyobrażeń, potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy także catering. Dzięki naszej pomysłowości, zawodowemu doświadczeniu oraz dostępnym przestrzeniom możemy przygotować dla Was niezapomniane wydarzenie.

Podczas imprezy zamkniętej macie do dyspozycji cały obiekt Hulahopsów: salę warsztatową połączoną z kawiarenką, salę gimnastyczną i taneczną. W każdej z nich w czasie jednego wydarzenia mogą równolegle odbywać się inne zajęcia, np. warsztaty kulinarne lub plastyczne, bądź animacje dla dzieci, zabawy taneczne oraz zajęcia sportowe. To sprawia, że Wasza impreza będzie zróżnicowana i bogata w atrakcje.

WYNAJEM SAL

Na co dzień z naszych świetnie wyposażonych salach rekreacyjnych korzystają dziesiątki dzieci oraz dorosłych. Możecie wynająć naszą przestrzeń, by zorganizować w niej wydarzenie prowadzone we własnym zakresie.

Oferujemy Wam:

  • salę gimnastyczną ze sprzętem sportowym (takim jak m.in. ścieżka powietrzna tzw. air track, równoważnia, odskocznia, drążki, kółka, zjeżdżalnia, drabinki, materace, kształtki rehabilitacyjne, tyrolka oraz inne akcesoria),
  • salę taneczną z lustrami,
  • salę warsztatową ze stolikami i kącikiem z zabawkami, połączoną z kawiarenką, skąd na ekranie można obserwować zajęcia w salach rekreacyjnych.

Nasze wnętrza (łącznie 300 m2) utrzymane są w estetyce przyjaznej dla dzieci, dobrze oświetlone i klimatyzowane. Do lokalu poza schodami prowadzi również winda. Do Waszej dyspozycji są także szatnie damska i męska oraz toaleta.

 

ORGANIZACJA WARSZTATÓW TEMATYCZNYCH W SIEDZIBIE KLIENTA

Dysponujemy fantastyczną kadrą instruktorów prowadzących warsztaty dla dzieci i dorosłych. Takie zajęcia możemy zorganizować również dla Was – w siedzibie Waszej firmy, w prowadzonym przez Was przedszkolu czy w innych obiektach. Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia.

 

Szczególnie polecamy Wam m.in. warsztaty florystyczne (tworzenie „lasu” w szkle, wyplatanie wianków czy bukietów), warsztaty stolarskie (konstruowanie samolotów, wiatraków, pojazdów i in.), warsztaty o tematyce ekologicznej, a także warsztaty plastyczne i in.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

tel. 790-244-445

e-mail: biuro@hulahopsy.pl

facebook.com/hulahopsy

Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice