Jesienią hops do nas

Jesienią hops do nas

Gdy w kalendarzu hula jesień, Wy zróbcie hopsa do nas. A dlaczego powinniście skierować swoje kroki i podskoki właśnie ku nam? Oto zestaw argumentów, które na pewno trafią do Waszych serc i rozumów 

Powód #1
Bogactwo możliwości 

Coś dla ciała i dla ducha, coś dla małych i dla dużych, coś dla zabawy i dla sportu. Nasz grafik zajęć pęka w szwach, mieni się kolorami niczym jesienne liście oraz kusi swoją atrakcyjnością niczym jesienny park. Nie ma możliwości, abyście nie znaleźli u nas czegoś dla siebie oraz swoich dzieci.

Powód #2
P jak pasjonaci, p jak prowadzący
 
Są pogodni jak najbardziej słoneczny dzień jesieni. Pomysły nie opuszczają ich ani przez chwilę. Dobry humor towarzyszy im na każdym kroku, a uśmiech jest ich znakiem rozpoznawczym. To nasi prowadzący, którzy sprawią, że czas spędzony na hulahopsowych zajęciach minie Wam w fantastycznej atmosferze.

Powód #3
Drogocenne chwile za bezcen 

Dbamy nie tylko o Wasze samopoczucie, o Wasz rozwój i o Wasze zdrowie. Zależy nam także na kondycji Waszych portfeli. Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy przyjazny Waszym banknotom i kartom kredytowym cennik, który ich nie nadwyręży. A nasz program lojalnościowy przyniesie Wam jeszcze dodatkowe oszczędności.

Powód #4
Zawsze po drodze
 
Dotarcie do naszej hulahopsowej siedziby zajmie Wam mniej czasu niż jesiennemu wiatrowi przehulanie przez któryś z parków i jego alejki. Dojazd do nas jest wygodny nie tylko z Dziekanowic i okolic, ale także z Krakowa. Kilka chwil i już u nas będziecie. Na naszym przestronnym parkingu zawsze czekać będzie na Was miejsce.

Powód #5
Codziennie gościnnie

Jeśli do Hulahopsów przyprowadzacie swoje maluchy, możecie spędzić czas zajęć w naszej przytulnej poczekalni. Mamy dla Was wyborną kawę, wygodne miejsce do siedzenia i lektury książki lub krótkiej sesji z laptopem. Nieważne, jak zechcecie spędzić ten czas, na pewno nie będzie to czas zmarnowany.