Hulahopsowe best-of!

Hulahopsowe best-of!

Końcówka roku zachęca nas do podsumowań. Przypominając sobie, co też działo się w Hulahopsach przez ostatnie dwanaście miesięcy, co chwilę natrafiamy na wywołujące wiele emocji zdarzeń. Postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi wspomnieniami. Stworzyliśmy całkowicie subiektywny przewodnik po najciekawszych momentach roku 2019.

Półkolonie – kojarzyć się nam będą z wiecznie uśmiechniętymi minami, świetną zabawą w Indian oraz młodych eko-odkrywców. Bawiące się z nami dzieciaki wykazywały jakikolwiek brak chęci wychodzenia z naszej siedziby. Wręcz przeciwnie! Zostawały z nami do ostatnich minut, a wiele z nich oraz wracały na kolejne turnusy. Doszło do tego, że rodzice skarżyli się nam, że ich pociechy były gotowe do wyjścia już… od 6 rano!

Naszym wielkim sukcesem jest każde dziecko powracające do nas po wakacjach na kolejny turnus organizowanych przez nas zajęć. Każda znajoma buzia wywołuje w nas wielki uśmiech.

Równie wielkim sukcesem jest dla nas każda zorganizowana urodzinowa impreza. To przecież ogromne wyróżnienie dla hulahopsowego zespołu, któremu powierza się organizację najważniejszego dla dziewczynki bądź chłopczyka dnia w roku. To fantastyczne uczucie.

Z ogromną przyjemnością będziemy wspominać także występ naszych dwóch grup baletowych. Uzdolnione dzieciaki, trenujące na co dzień w Hulahopsach pod okiem trenerów, dały podczas Festiwalu Tańca na Rynku Podgórskim próbkę swoich nieprzeciętnych umiejętności.